Przejdź do treści

SZAFY REGAŁY I KOMODY

FUNKCJONALNOŚĆ I ESTETYKA TWOJEGO BIURA

Szafy, regały biurowe oraz komody – wybór odpowiednich mebli to jedna z ważniejszych decyzji, jaką należy podjąć aranżując wnętrza biurowe, ponieważ decydują one o funkcjonalności i estetyce pomieszczenia, ponadto są wizytówką firmy. Przede wszystkim stanowią o wygodzie i komforcie pracy w biurze. Dlatego decydując się na wybór odpowiedniej szafy, regału czy komody warto wiedzieć kilka niezbędnych  wskazówek pomocnych w wyborze.

CO WARTO WIEDZIEĆ

    Przede wszystkim naszym Klientom proponujemy zestawy gabinetowe szaf, komód i regałów zapewniające wygodę ich użyteczności, prezentujące się w sposób elegancki i profesjonalny. Dlatego produkowane przez nas meble umożliwiają dowolne konfigurowanie poszczególnych elementów zestawu. Na przykład wykorzystując atrakcyjne nadstawki na szafy.

Wszystkie szafy posiadają zamki meblowe. Ponadto w kontenerach wykorzystano zamki centralne. W szufladach zastosowano prowadnice rolkowe lub prowadnice kulowe. Przede wszystkim zaś wysoka jakość materiału oraz solidność wykonania zapewnia meblom długi czas ich funkcjonowania.

Ponadto wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, realizujemy, po uzgodnieniu szczegółów, projekt poszczególnych elementów w indywidualnych, dobranych do potrzeb wymiarach, proponując zestawy i systemy meblowe.

ZESTAWY I SYSTEMY MEBLOWE DLA TWOJEGO BIURA

Dlatego zdobyte przez nas doświadczenie wykorzystujemy projektując  szafy, regały i komody oraz zestawy i systemy meblowe dostosowane do aranżowanego wnętrza, stylu i charakteru pracy. Proponując na przykład klasyczny wygląd biura. Z wykorzystaniem mebli gabinetowych, jak i nowoczesną odsłonę open office oferującą wygodne, kilkuosobowe stanowiska pracy.

Proponowane przez nas systemy meblowe umożliwiają ponadto podział biura na strefy. Stworzenie osobnych stanowisk pracy, przy  zachowaniu jednakowej wizualizacji. Przede wszystkim zapewniamy wysoką jakość w rozsądnej cenie.

INNE PRODUKTY