Przejdź do treści

BIURKA - MEBLE BIUROWE

Biurka i meble biurowe

jak dobrać odpowiednie? Wybór odpowiednich biurek to jedna z ważniejszych decyzji, jaką należy podjąć, jeżeli chodzi o aranżację wnętrz biurowych. Poniżej przedstawiamy typowe wymiary oraz typy biurek.

Produkcja biurek

Produkujemy biurka na zamówienie co daje dużą możliwość konfiguracji i dostosowania produktu do potrzeb klienta.

Specyfikacja biurka

– wymiary zewnętrzne biurek dostosowane do potrzeb – meble na wymiar,  katalog obejmuje typowe wymiary biurek

– kolorystyka blatów biurek oraz stelaży metalowych do pobrania poniżej. 

– grubość blatów biurek 18 – 36 mm ( na życzenie inne grubości ) Blaty melaminowane o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie

– krawędzie zabezpieczone obrzeżem PCV 2 mm dzięki temu zwiększamy wytrzymałość mebli

– przelotki lub mediaporty w biurkach do prowadzenia okablowania 

INNE PRODUKTY

BIURKA  meble biurowe Gdańsk i Gdynia 

Meble pracownicze zostały stworzone z myślą o osobach które cenią sobie wysoką jakość w rozsądnej cenie. Biurka o pogrubionych blatach 25 mm oraz szafy wyposażone w drzwi szklane, w aluminiowych ramkach, mogą z powodzeniem pełnić rolę zestawu gabinetowego, który będzie ozdobą każdego biura. Produkowane przez nas meble umożliwiają dowolne konfigurowanie poszczególnymi elementami zestawu, w tym wykorzystanie atrakcyjnych dostawek z łukowatym blatem. Wszystkie szafy posiadają zamki meblowe, a kontenery w zamki centralne. W szufladach zastosowano prowadnice rolkowe. Dzięki użytym materiałom i solidnym wykonaniu pozostaną modne i sprawne przez długie lata. Jeśli potrzebujecie Państwo któregoś z elementów w wymiarach innych niż podane, zrealizujemy takie zamówienie po uzgodnieniu z nami szczegółów.

Wybór odpowiednich mebli to jedna z ważniejszych decyzji, jaką należy podjąć, jeżeli chodzi o aranżację wnętrz biurowych. Wskazują bowiem na estetykę pomieszczenia, jego funkcjonalność oraz wygodę pracy pracowników. wpływa nie tylko na estetykę pomieszczeń w Twojej firmie. Równie ważna jest funkcjonalność wyposażenia, wygoda pracowników i osób odwiedzających biuro. Warto zatem wiedzieć, jakie meble biurowe dostępne w Gdańsku oraz Gdyni, wybrać dla swojej firmy.

Biurka z elektryczną regulacją wysokości

Bardzo dobrym i niezwykle wygodnym rozwiązaniem są biurka z możliwością regulacji wysokości. Tego typu meble stanowią ważny element wyposażenia nowoczesnych biur, a także obiektów użyteczności publicznej. Nowoczesne biurka regulowane wyposażone są w dodatkowe akcesoria, takie jak koryta na kable, pionowe osłony na kable czy dodatkowe blaty przesuwne.

W naszym asortymencie posiadamy biurka małe, na kilka osób, po stoły konferencyjne. Poza biurkami i odpowiednimi krzesłami należy pamiętać również o innych elementach biurowego wyposażenia.

Systemy meblowe dla Twojego biura

Jesteśmy firmą, która dzięki zdobytemu doświadczeniu bez problemu dostosuje projekt mebli biurowych do aranżowanego wnętrza, stylu oraz charakteru pracy. Możemy bowiem przygotować projekt nawiązujący do wnętrz o klasycznym wyglądzie z wyposażeniem mebli gabinetowych, jak i nowoczesną odsłonę open office’ów zawierającą wygodne, kilkuosobowe stanowiska pracownicze. Systemy meblowe umożliwiają podzielenie biura na strefy, ale również stworzenie osobnych stanowisk prac, przy zachowaniu jednakowej wizualizacji. Wszystko zależy od potrzeb wynikających ze specyfiki branży, a także indywidualnego zapotrzebowania i preferencji zamawiającego.