Przejdź do treści

STOŁY KONFERENCYJNE

Stoły konferencyjne wykonujemy na zamówienie w/g wymiarów dostosowanych do  pomieszczenia lub też z oferty katalogowej. Obok prezentujemy przykładowe rozwiązania.

Produkcja

Stoły konferencyjne produkujemy na zamówienie dlatego daje to dużą możliwość konfiguracji i dostosowania produktu do potrzeb klienta.

Specyfikacja

– wymiary zewnętrzne dostosowane do potrzeb – meble na wymiar,  katalog obejmuje typowe wymiary mebli

– kolorystyka blatów a także stelaży metalowych do pobrania poniżej. 

– grubość blatów 18 – 36 mm ( na życzenie inne grubości ). Blaty melaminowane o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie

– krawędzie zabezpieczone obrzeżem PCV 2 mm dzięki temu więc zwiększamy ogólną wytrzymałość mebli

– przelotki lub mediaporty do prowadzenia okablowania

INNE PRODUKTY

Meble biurowe Gdynia i Gdańsk – stoły konferencyjne

Systemy meblowe dla Twojego biura

Stoły konferencyjne zostały stworzone z myślą o osobach które cenią sobie wysoką jakość w rozsądnej cenie. Wykonujemy stoły na wymiar dostosowane do potrzeb klienta. Szeroki wachlarz możliwości wykończeń blatu oraz podstaw pozwala na wiele opcji aranżacyjnych w kawiarniach, restauracjach czy lobby hotelowych. Jak zmienią się biura, tego jeszcze nie wiemy a sytuacja po pandemii jest katalizatorem zmian, które już powoli działy się globalnie. Dlatego też od dawna szukano modeli pracy, które zmniejszą zakłócenia komunikacyjne i pozwolą na większą efektywność. Nowoczesne firmy tworzą nie tylko środowisko pracy, ale także społeczności. Pomieszczenia biurowe już teraz odgrywają różne role — a pracodawca powinien zapewnić warunki zarówno do pracy indywidualnej, jak i zespołowej. Czas na różnorodność i elastyczność — to nowe trendy, które już budują nowe standardy pracy i organizacji biur.
Jesteśmy firmą, która dzięki zdobytemu doświadczeniu bez problemu dostosuje projekt mebli biurowych do aranżowanego wnętrza a także stylu oraz charakteru pracy. Możemy bowiem przygotować projekt nawiązujący do wnętrz o klasycznym wyglądzie z wyposażeniem mebli gabinetowych, jak i nowoczesną odsłonę open office’ów zawierającą wygodne, kilkuosobowe stanowiska pracownicze. Systemy meblowe umożliwiają podzielenie biura na strefy, ale również stworzenie osobnych stanowisk prac, przy zachowaniu jednakowej wizualizacji. Podsumowując , wszystko zależy od potrzeb wynikających ze specyfiki branży, a także indywidualnego zapotrzebowania i preferencji zamawiającego.