Przejdź do treści

FOTELE I KRZESŁA

Fotele pracownicze.

Wybór odpowiednich foteli i krzeseł do biura to jedna z ważniejszych decyzji, jaką należy podjąć, jeżeli chodzi o aranżację wnętrz biurowych.

Fotel FAN. Prosty design krzesła obrotowego do biura przełamuje subtelny łuk oparcia. Dzięki szerokiej gamie kolorów i tkanin ten model idealnie odnajdzie się w różnych wnętrzach np. w domu lub przestrzeniach mniej oficjalnych. Zastosowanie unikalnej technologii sprawiło, że regulowane na wysokości oparcie jest wyjątkowo elastyczne.

Istnieją meble, które się nie starzeją – stale doceniane, o ponadczasowym designie, idealnie dopasowującym się do każdego wnętrza. Fan to fotel elegancki, wygodny i jednocześnie bardzo charakterystyczny – z detalem półokrągłego szwu. To nasz najbardziej rozpoznawalny model na rynku. Zaprojektowany z myślą zarówno o biurach, jak i przestrzeniach domowych.

Meble biurowe Gdynia i Gdańsk – fotele i krzesła

Fotele pracownicze zostały stworzone z myślą o osobach które cenią sobie wysoką jakość w rozsądnej cenie. Blaty pogrubione 25 mm oraz szafy wyposażone w drzwi szklane, w aluminiowych ramkach, mogą z powodzeniem pełnić rolę zestawu gabinetowego, który będzie ozdobą każdego biura. Produkowane przez nas meble umożliwiają dowolne konfigurowanie poszczególnymi elementami zestawu, w tym wykorzystanie atrakcyjnych dostawek z łukowatym blatem. Wszystkie szafy posiadają zamki meblowe, a kontenery w zamki centralne. W szufladach zastosowano prowadnice rolkowe. Dzięki użytym materiałom i solidnym wykonaniu pozostaną modne i sprawne przez długie lata. Jeśli potrzebujecie Państwo któregoś z elementów w wymiarach innych niż podane, zrealizujemy takie zamówienie po uzgodnieniu z nami szczegółów.

Wybór odpowiednich mebli to jedna z ważniejszych decyzji, jaką należy podjąć, jeżeli chodzi o aranżację wnętrz biurowych. Wskazują bowiem na estetykę pomieszczenia, jego funkcjonalność oraz wygodę pracy pracowników. wpływa nie tylko na estetykę pomieszczeń w Twojej firmie. Równie ważna jest funkcjonalność wyposażenia, wygoda pracowników i osób odwiedzających biuro. Warto zatem wiedzieć, jakie meble biurowe dostępne w Gdańsku oraz Gdyni, wybrać dla swojej firmy.

Biurka z elektryczną regulacją wysokości

Bardzo dobrym i niezwykle wygodnym rozwiązaniem są biurka z możliwością regulacji wysokości. Tego typu meble stanowią ważny element wyposażenia nowoczesnych biur, a także obiektów użyteczności publicznej. Nowoczesne biurka regulowane wyposażone są w dodatkowe akcesoria, takie jak koryta na kable, pionowe osłony na kable czy dodatkowe blaty przesuwne.

W naszym asortymencie posiadamy biurka małe, na kilka osób, po stoły konferencyjne. Poza biurkami i odpowiednimi krzesłami należy pamiętać również o innych elementach biurowego wyposażenia.

Systemy meblowe dla Twojego biura

Jesteśmy firmą, która dzięki zdobytemu doświadczeniu bez problemu dostosuje projekt mebli biurowych do aranżowanego wnętrza, stylu oraz charakteru pracy. Możemy bowiem przygotować projekt nawiązujący do wnętrz o klasycznym wyglądzie z wyposażeniem mebli gabinetowych, jak i nowoczesną odsłonę open office’ów zawierającą wygodne, kilkuosobowe stanowiska pracownicze. Systemy meblowe umożliwiają podzielenie biura na strefy, ale również stworzenie osobnych stanowisk prac, przy zachowaniu jednakowej wizualizacji. Wszystko zależy od potrzeb wynikających ze specyfiki branży, a także indywidualnego zapotrzebowania i preferencji zamawiającego.

INNE PRODUKTY