Przejdź do treści

KONTAKT

Szybki kontakt:

biuro@biuroprojekt.pl

tel. 58 554 82 23

tel. 504 977 688   

Dane kontaktowe

MEBLE BIUROWE GDAŃSK. PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA MEBLI BIUROWYCH, SZKOLNYCH, METALOWYCH I WIELU INNYCH

80-312 Gdańsk
ul. Wita Stwosza 12 – zakład główny
Gdańsk al. Grunwaldzka 516 – zakład 1
Gdańsk ul. Droszyńskiego 15 STREFA ARCHITEKTURY – zakład 2

Na życzenie Klienta wprowadzamy dowolną kolorystykę i indywidualnie opracowane elementy uzupełniające.

Przedstawiając naszą ofertę, pragniemy zapewnić Państwa, że realizacja Waszych potrzeb i zamówień trafi w dobre i pewne ręce. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17, do naszego biura projektowego mieszczącego się na ulicy Wita Stwosza 12 w Gdańsku.

Zajmujemy się projektowaniem biur, aranżacjami przestrzeni oraz wyposażaniem w meble biurowemeble gabinetowe, fotele i krzesła. Projektujemy meble do Small office.

Naszymi klientami są głównie firmy, urzędy, instytucje oraz szkoły. Firmy, które chcą zacząć wszystko od nowa: właśnie powstają i chcą, aby przestrzeń do pracy inspirowała ich do rozwoju. Również te, które dojrzały do zmian i zależy im aby otoczenie komunikowało ich nową tożsamość. Oferowane przez nas systemy meblowe uwzględniają najnowsze tendencje i wymagania techniczne, cieszą się opinią bardzo trwałych.

Produkujemy meble biurowe i działamy na rynku nieprzerwanie od 2005 r. Wyróżnia nas fachowość a także znajomość branży oraz kompleksowa obsługa klienta od projektu do wykonania. Świadcząc usługi, współpracujemy z profesjonalnymi projektantami oraz designerami. Działamy na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic. Naszym atutem jest terminowość wykonania projektu i mebli (do 7-14 dni) oraz wysoka jakość i solidność usług