Przejdź do treści

KONTENERKI I SZAFKI NISKIE

Wybór odpowiednich kontenerków i szafek to jedna z ważniejszych decyzji, jaką należy podjąć, jeżeli chodzi o aranżację wnętrz biurowych.

INNE PRODUKTY

Meble biurowe Gdynia i Gdańsk – kontenerki i szafki niskie

Meble pracownicze zostały stworzone z myślą o osobach które cenią sobie wysoką jakość w rozsądnej cenie. Blaty pogrubione 25 mm oraz szafy wyposażone w drzwi szklane, w aluminiowych ramkach, mogą z powodzeniem pełnić rolę zestawu gabinetowego, który będzie ozdobą każdego biura. Produkowane przez nas meble umożliwiają dowolne konfigurowanie poszczególnymi elementami zestawu, w tym wykorzystanie atrakcyjnych dostawek z łukowatym blatem. Wszystkie szafy posiadają zamki meblowe, a kontenery w zamki centralne. W szufladach zastosowano prowadnice rolkowe. Dzięki użytym materiałom i solidnym wykonaniu pozostaną modne i sprawne przez długie lata. Jeśli potrzebujecie Państwo któregoś z elementów w wymiarach innych niż podane, zrealizujemy takie zamówienie po uzgodnieniu z nami szczegółów.

Wybór odpowiednich mebli to jedna z ważniejszych decyzji, jaką należy podjąć, jeżeli chodzi o aranżację wnętrz biurowych. Wskazują bowiem na estetykę pomieszczenia, jego funkcjonalność oraz wygodę pracy pracowników. wpływa nie tylko na estetykę pomieszczeń w Twojej firmie. Równie ważna jest funkcjonalność wyposażenia, wygoda pracowników i osób odwiedzających biuro. Warto zatem wiedzieć, jakie meble biurowe dostępne w Gdańsku oraz Gdyni, wybrać dla swojej firmy. Wybór odpowiednich kontenerków i szafek to jedna z ważniejszych decyzji, jaką należy podjąć, jeżeli chodzi o aranżację wnętrz biurowych.

Systemy meblowe dla Twojego biura

Jesteśmy firmą, która dzięki zdobytemu doświadczeniu bez problemu dostosuje projekt mebli biurowych do aranżowanego wnętrza, stylu oraz charakteru pracy. Możemy bowiem przygotować projekt nawiązujący do wnętrz o klasycznym wyglądzie z wyposażeniem mebli gabinetowych, jak i nowoczesną odsłonę open office’ów zawierającą wygodne, kilkuosobowe stanowiska pracownicze. Systemy meblowe umożliwiają podzielenie biura na strefy, ale również stworzenie osobnych stanowisk prac, przy zachowaniu jednakowej wizualizacji. Wszystko zależy od potrzeb wynikających ze specyfiki branży, a także indywidualnego zapotrzebowania i preferencji zamawiającego.