Lady recepcyjne


 
pobierz-katalog
kolorystyka-mebli
projekt biura

Lady recepcyjne

Recepcja to bardzo ważne miejsce w każdej firmie. To właśnie tu ma miejsce pierwszy kontakt z klientami, interesantami i gośćmi. To właśnie tu robimy "pierwsze wrażenie", a jak wiadomo można je zrobić tylko raz. Recepcja to nasza wizytówka, musi spełniać swoje funkcje reprezentacyjne, a jednocześnie musi być funkcjonalna i praktyczna, aby ułatwić pracę i usprawniać komunikację. W naszej ofercie mamy kilka standardowych modeli zabudowy recepcyjnej, w tym system modułowy z możliwością łączenia poszczególnych elementów w dowolne konfiguracje. Lady recepcyjne z naszej oferty są dostępne w kilku wariantach wykonania zarówno pod względem kolorystycznym jak i użytych materiałów.

Stylowe lady recepcyjne

Zdajemy sobie sprawę, że każda firma jest inna, dlatego w katalogu proponowanych produktów mogą Państwo znaleźć szeroki wybór wyposażenia biurowego. Meble w dużej mierze wpływają na wizerunek całego przedsiębiorstwa, dlatego muszą podkreślać profesjonalizm i wiarygodność firmy. Lady recepcyjne stanowią pierwszy punkt kontaktu z klientem, dlatego to od nich zależy, jakie wrażenie będzie miał klient przekraczając progi firmy. Wbrew pozorom lady recepcyjne wcale nie muszą być wykonane w prostej konstrukcji, gdyż w naszej ofercie można znaleźć modele nowoczesne i nieco awangardowe. Zajmujemy się także projektowaniem biur, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę, jak lady recepcyjne potrafią odmienić wnętrze i wizerunek firmy. Z naszej strony możemy Państwu zaproponować lady recepcyjne:
  • o ciekawych, modernistycznych kształtach,
  • proste, o tradycyjnej konstrukcji,
  • dostępne w wielu wersjach kolorystycznych,
  • spersonalizowane pod kątem prowadzonej działalności,
  • wyposażone w podświetlenie i efekty świetlne,
  • z eleganckimi przeszkleniami, detalami drewnianymi i marmurowymi.
Nasze lady recepcyjne wyróżniają się niepowtarzalnym designem oraz funkcjonalnością. Wyposażone są w systemy szuflad, półek i schowków, dzięki czemu wszystkie dokumenty są zawsze pod ręką. Dodatkowo cała konstrukcja została zaprojektowana tak, aby umożliwiała wygodne korzystanie ze sprzętów znajdujących się na blacie i wygodne wykonywanie pracy zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Lady recepcyjne wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a stabilna konstrukcja pozwala stworzyć stanowisko pracy o odpowiednich warunkach.

Dostarczamy lady recepcyjne na terenie całego Trójmiasta, główne do klientów z Gdańska i Gdyni. Chętnie nawiążemy również współpracę z odbiorcami z dalszych regionów, dlatego jeżeli potrzebują Państwo lady recepcyjnej do swojej firmy – zapraszamy do kontaktu.