Fotele i krzesła


 
pobierz-katalog-profim
pobierz-katalog-profim
pobierz-kolorystyke-profim
pobierz-katalog-nowystyl
pobierz-kolorystyke-nowystyl

Fotele biurowe i krzesła

Biuro to miejsce, w którym zachodzą najważniejsze procesy w firmie i podejmowane są działania mające na celu wspomaganie rozwoju biznesu. Żeby pracownicy mieli odpowiednie warunki do pełnienia obowiązków służbowych, muszą mieć dobrze wyposażone stanowiska pracy. Przemyślana aranżacja wnętrz, ergonomiczne biurko i funkcjonalne wyposażenie to nie wszystko — ważną rolę pełnią fotele biurowe. To one w głównej mierze odpowiadają za wygodę podczas siedzenia przy biurku oraz wymuszają prawidłową postawę, chroniąc kręgosłup przed bólem. Fotele do biura muszą więc spełniać najwyższe standardy jakości i wygody.

Krzesła do biura – dla klientów i pracowników

Firma to ściśle zorganizowana struktura, którą tworzy kadra zarządzająca, pracownicy oraz klienci. Meble gabinetowe stanowią wizytówkę prowadzonej działalności i kreują profesjonalny wizerunek firmy. Z tego powodu warto zadbać o krzesła biurowe także dla obsługiwanych klientów i partnerów biznesowych, aby czuli się komfortowo. Nasze Biuro Projekt zadba nie tylko o to, aby fotele biurowe były wygodne, ale także pasowały do wystroju wnętrza. Możemy zapewnić, że wszystkie fotele do biura charakteryzują się:
  • eleganckim wzornictwem,
  • szczegółowym wykonaniem,
  • detalami podkreślającymi indywidualny charakter miejsca,
  • ergonomicznym kształtem podtrzymującym najważniejsze punkty ciała,
  • trwałą i stabilną konstrukcją,
  • możliwością zmodyfikowania sztandarowych projektów według nietypowych pomysłów klienta.
Oferujemy krzesła biurowe, które ze względu na swoją stylistykę, mogą stanowić dodatkowy element dekoracyjny wnętrz. Dbamy o najwyższe standardy obsługi, dlatego u nas spotkają się Państwo nie tylko z ciekawymi propozycjami foteli do biura, ale także profesjonalnym doradztwem projektowym i technicznym.

Fotele biurowe – nasza oferta

Oferta firmy Biuro Projekt obejmuje kilkadziesiąt rodzin foteli i krzeseł biurowych, krzeseł konferencyjnych oraz mebli recepcyjnych. Nasze produkty charakteryzuje zróżnicowana stylistyka, począwszy od produktów o klasycznym wyglądzie po oryginalne i awangardowe propozycje. Entuzjaści współczesnego światowego designu na pewno znajdą coś dla siebie wśród licznej gamy produktów. Nasze fotele, krzesła i sofy mogą mieć zróżnicowany wygląd, dzięki bogatej palecie kolorów i faktur tapicerek oraz wielu dodatkowym detalom. Nasza oferta systematycznie się powiększa, tak abyśmy mogli zaprezentować naszym klientom coraz to nowe rozwiązania i pomysły na zaaranżowanie współczesnego środowiska biurowego.

Swoje usługi świadczymy na terenie Trójmiasta, skupiając się głównie na Gdańsku i Gdyni. Chętnie podejmiemy także współpracę z klientami z dalszych okolic — zapraszamy do kontaktu.