Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Polecamy meble biurowe, gabinetowe, fotele i krzesła, lady recepcyjne oraz wiele więcej.


 

Biurka


Kolorystyka : buk , szary lub inne w/g wzornika, istnieje możliwość doboru ok. 100 wybarwień. Podstawy biurek:

Podstawa płytowa - boki o grubości 18mm, front grubość 18 mm - w kolorze blatu. Podstawa metalowa (nogi + belka) - w kolorze aluminium (RAL 9006 ). Nogi typu kolumna - w kolorze aluminium (RAL 9006 ).

Prowadzenie okablowania w biurkach na nogach płycinowych: na życzenie zamawiającego. Biurka mogą być wyposażone w listwy do prowadzenia okablowania.


 

Szafki i kontenery


Produkowane są z płyty o grubości 18 mm (skrzynia) Półki wykonane są z płyty o grubości 18 mm oklejane okleiną PCV na krawędzi frontowej. Wieniec dolny oraz górny z płyty o grubości 25 mm z doklejką PCV w kolorze płyty. Fronty drzwi, szaf i kontenerków wykonane z płyty o grubości 18 mm oklejane okleiną PCV w kolorze płyty. Szafy z drzwiami posiadają w standardzie wmontowany zamek patentowy. Wieniec dolny wyposażony jest w plastikowe nóżki umożliwiające regalację wysokości (poziomowanie szaf). Kolory skrzyń szaf i kontenerków : w/g wzornika - Kolor drzwi żaluzjowych: srebrny.Ścianki Działowe


Dostępne w trzech wariantach: Płycinowe - grubość 18 mm - kolorystyka: w/g wzornika Tapicerowane - kolorystyka: niebieski, zielony. Szklone - szkło jasne, grubość 4 mm. Metalowe elementy konstrukcyjne ścianek o przekroju kwadratowym 25×25 mm malowane proszkowo na kolor aluminium (RAL 9006 ).


Elementy Narożnikowe i Dostawki


Wykonane są z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 25 mm z doklejką PCV. Kolory podstawowe :w/g wzornika. Nogi w kolorze satyna, alu lub czarny posiadają możliwość wypoziomowania.


Nadstawki


Nadstawki biurek wsparte są na konstrukcji metalowej malowanej proszkowo w kolorze aluminium (RAL 9006 ). W zależności od rodzaju nadstawki przewidziano wariant z szafką żaluzjową oraz półkę nadbiurkową. Każde rozwiązanie zawiera możliwość zastosowania przegrody pionowej wykonanej z płyty wiórowej pokrytej melaminą lub obustronnie tapicerowanej. Kolorystyka nadstawki : buk, szary. Kolorystyka tapicerki : zielony, niebieski.


Stoły Konferencyjne


Podstawa wsparta na nogach kolumnowych połączonych metalowym stelażem. Podstawa metalowa (nogi + belka) z regulacją wypoziomowania. Podstawa płycinowa z regulacją wypoziomowania.